Çeşitli mimari, tasarım, konut ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan yüksek performanslı yalıtımlı çatı panelleri için lider bir ticari markadır.

Üst üste binen çatı panelleri, sızdırmaz kaplama, mükemmel yalıtım ve bitmiş dikişsiz çatı sağlar. Çatı panelleri sizi soğuk yaz ve kış aylarında sıcak tutar ve aynı zamanda atmosferin üzerinde rahatça oturabileceğiniz rahat bir ortam sağlar.

Montajı kolay çatı paneli, yalıtım veya gevşek ambalaj, istediğiniz sınıflara göre çeşitli kalınlık çubuğu profillerinde mevcuttur. Yalıtım çatı panellerimiz temiz, net, kesintisiz bir çatı kaplaması sağlar, genellikle geleneksel çatı kaplama yöntemleriyle ilişkili olağanüstü yük taşıyıcı kirişlerin sayısını azaltır.

Yeniden planlanmış çatı panelleri, bina kodlarının ısı yalıtım gereksinimlerini karşılayan çeşitli yapı tiplerine kolayca yerleştirilebilir. Eşsiz kararlılığı ve dayanıklılığı ile Versiclad, bir sonraki projeniz için çatınızı tanımlamayı kolaylaştırır.

Taşyünü sandviç panel, gıda odası, duvar ve çatı katı veya pamuk üretimi için soğutma atölyesi olarak kullanılır. Bu sandviç panelleri bir ayın yüz değeri ile kullanabilirsiniz.

Taşyünü Sandviç Panel Cephe 5 cm

https://www.sandvicpanelfiyati.com/urun/tasyunu-sandvic-panel-cephe-5-cm/

taşyünü panel

taşyünü panel

Taşyünü sandviç panel nitelikleri

Yanlış
Korozyon
UV koruması
Yüksek mukavemetli: yün ve diğer yaprak dost ve yapıştırma taş, sabit diskler ve benzeri bilinen plaka besteci daha yapılmış
Ayrıca sert diyafram ile entegre ve sandviç panelleri gölgelendirir sonra geliştirir. Taşyünü sandviç panel fiyat bilgisi için irtibata geçiniz. Çatı montaj yöntemleri: yün çatı montajı ile taş üzerine taş konstrüksiyonları, gürültü suyunun akmasını önler
Bu uygulama bir aksesuar kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır
Sandviç panel alt ve üst önceden galvanizli çelik boyanmıştır. Ana malzeme taşyünü, yüzeyde 100 kg / m3 yoğunluğudur ve dikey olarak taştır. Kabarcıklar yüksek taş yüzeyi ve gücü olan, yürüyerek gitti. Büyük ve sıcak yalıtım ile karakterize edilen tamamen Anti-kutsal bir üründür. Dondurucu yaygın olarak çatı veya duvar olarak kullanılır, endüstriyel atölye, kamu binaları vb.

http://www.tasyunusandvicpanel.com/

Yangın Dayanımı

Reaksiyon gorenje-gorenje malzeme düzeyinde, böylece malzeme transfer sınıfı (0 ila 5), sınıf biz gorenje yüksek düzeyde olarak almak sınıftan daha yüksektir.

İki çelik çerçeve panel olduğundan, yani yüzeyin 0 görünümü vardır-aralarında 1. derece yalıtım seviyesi vardır ve 1.derece yalıtım derecesi kağıdın yalıtım tabakasında olacaktır.

Taşyünü Sandviç Panel Özellikleri

Isı ve mukavemet özellikleri
Ortalama sıcaklık 250C 0.031 W / 0.036 malzeme yoğunluğu ve genel olarak mk. bakın.
akustik özellikleri
Panellerin rahat ses yalıtımı sağlar. Gürültü azaltma oranı (NRC) 0.80 ila 0.95 arasındadır.
Özellikleri
Kontrol panelleri, yangının yayılamadığı etkiyi gösterir. Sıkıştırılmış olamaz, yanma süresi bükülmez veya deforme olmaz. Yangın veya duman gorenje tanelerinden görünür bu bir yangın üretir. Bu, yangın güvenliğini artırmaya yardımcı olur.
İstikrar içinde
Kısmi su akışı: 0.5 kg / m2. Su alımı tamamen nemi emer: %10’a kadar zorluk, %5 (bs2972 testine göre).)

Muhafaza

Uzun süreli depolama için alfa panelleri evde saklanmalıdır. Depolama sırasında güvenilir paneller ve güvenlik katmanı, atmosferik kaplamada makul bir süre boyunca atmosferik havaya maruz kalan bir odada monte edilmelidir. Hava panelleri etkilenmemelidir.
toksik olmayan
Alfa asbest panelleri sağlık için güvenli değildir ve sağlık riski oluşturmaz.

Çevresel Etki

UFRS, HFC içinde izin verilen paneller ve fenolik bir kabuğa sahiptir.

Ses Koruma Panelleri

Kendiliğinden tutuşan paneller, duvarlar ve tavanlar sistemi artan ses yalıtımı gerektirir. profil sayfası, arka panellere yerleştirilmiş ve ortogonal olarak gülümseyen, sıkıştırılmış ve çapraz olarak yerleştirilmiş, dışta iki demir arasındaki boşluğu dolduran dış, iç ama geniş bir zemine sahip bir çelik paneldir.